R_D AI 6.png

Výskum a vývoj v spoločnosti Protan

Vitajte v našom oddelení výskumu a vývoja (R&D), kde iniciujeme nové nápady, ako posunúť Protan vpred. Náš výskumný a vývojový tím sa venuje skúmaniu nových nápadov, vývoju špičkových technológií a vytváraniu inovatívnych riešení, ktoré nás udržujú na čele odvetvia strešných krytín a podzemných stavieb.

arrow_downward

Čo robíme

Inovácia a výskum

Naše oddelenie výskumu a vývoja neustále hľadá priekopnícke nápady a vznikajúce technológie. Udržiavaním náskoku pred trendmi na trhu a využívaním najnovších pokrokov zabezpečujeme, že naše produkty a služby sú nielen súčasné, ale aj pripravené na budúcnosť. Záväzok spoločnosti Protan k inováciám nám umožňuje poskytovať odolné, vysoko výkonné strešné riešenia, ktoré stanovujú priemyselné štandardy.

Vývoj produktov

Premieňame nápady na realitu. Od počiatočného konceptu až po vývoj prototypov a konečný produkt náš tím starostlivo pracuje na návrhu a zdokonaľovaní produktov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a výkonu. Naše prísne testovacie procesy zaisťujú, že každý produkt Protan, ktorý vyvinieme, je spoľahlivý, efektívny a pripravený prekonať očakávania zákazníkov. To zahŕňa naše renomované strešné membrány z PVC, ktoré sú navrhnuté pre dlhú životnosť a odolnosť voči životnému prostrediu.

Zlepšenie procesov

Efektivita je kľúčom k nášmu úspechu. Náš výskumný a vývojový tím neustále vyhodnocuje a zlepšuje naše výrobné procesy a prevádzkové pracovné postupy. Naším cieľom je optimalizovať produktivitu, znížiť náklady a zlepšiť celkovú kvalitu. Toto neustále zlepšovanie myslenia pomáha spoločnosti Protan udržať si povesť dokonalosti a spoľahlivosti na trhu.

Spolupráca a partnerstvá

Inovácii sa darí vďaka spolupráci. Aktívne hľadáme partnerstvá s poprednými akademickými inštitúciami, odborníkmi z odvetvia a ďalšími inovatívnymi spoločnosťami. Táto spolupráca nám umožňuje združovať znalosti, zdieľať zdroje a urýchliť vývoj prelomových riešení. Naše partnerstvá napríklad viedli k pokroku v technológiách zelených strešných krytín a zlepšeniu izolačných produktov.

Iniciatívy v oblasti udržateľnosti

Zaviazali sme sa k udržateľnosti. Naše úsilie v oblasti výskumu a vývoja sa zameriava na vývoj ekologických produktov a procesov, ktoré minimalizujú vplyv na životné prostredie. Uprednostňovaním udržateľných postupov sa snažíme prispieť k zdravšej planéte a zároveň uspokojiť rastúci dopyt po zelených riešeniach. Protan's Green Roof Solutions, solárne riešenia, membrána bez ftalátov a ďalšie energeticky účinné strešné systémy (TPO) sú ukážkovými príkladmi našej oddanosti udržateľnosti.

Prieskum a analýza trhu

Pochopenie potrieb trhu je rozhodujúce. Náš tím vykonáva komplexný prieskum a analýzu trhu s cieľom identifikovať problémové miesta, preferencie a vznikajúce trendy zákazníkov. Tento pohľad vedie naše iniciatívy v oblasti výskumu a vývoja a zabezpečuje, že vyvíjame produkty a riešenia, ktoré skutočne riešia potreby našich zákazníkov. Počúvaním spätnej väzby a naladením sa na požiadavky odvetvia spoločnosť Protan zabezpečuje, aby naše ponuky zostali relevantné a hodnotné.

Správa duševného vlastníctva

Ochrana našich inovácií je nevyhnutná. Naše oddelenie výskumu a vývoja úzko spolupracuje s právnymi expertmi na zabezpečení patentov a ochranných známok pre naše patentované technológie a produkty. To nielen chráni naše duševné vlastníctvo, ale tiež posilňuje našu konkurenčnú výhodu na trhu. Patentované strešné riešenia spoločnosti Protan a jedinečné spôsoby inštalácie sú dôkazom nášho inovatívneho vedúceho postavenia.

Certifikácie a schválenia

Regulačné požiadavky

V spoločnosti Protan identifikujeme potrebné certifikácie a schválenia na základe priemyselných a trhových noriem (napr. označenie CE, miestne stavebné predpisy). Naše výrobky, vrátane našich moderných strešných systémov, musia spĺňať prísne regulačné požiadavky, aby sa zaistila bezpečnosť a zhoda. Sintef sa používa na označenie CE a na typové schválenia v Nórsku.

Testovanie zhody

Vykonávame prísne testovanie našich výrobkov v súlade s regulačnými normami a pripravujeme požadovanú dokumentáciu. To zahŕňa rozsiahle testovanie našich strešných membrán z PVC a ďalšie inovatívne riešenia, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú všetky príslušné normy kvality a bezpečnosti.

Schválenie

Spoločnosť Protan usilovne získava potrebné povolenia od príslušných autorít alebo certifikačných orgánov. Tento proces zaisťuje, že naše výrobky sú certifikované a schválené na použitie na rôznych trhoch, čo posilňuje náš záväzok ku kvalite a zhode. Naše certifikované produkty poskytujú našim zákazníkom pokoj s vedomím, že používajú riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy.

Náš záväzok

Jadrom nášho úsilia v oblasti výskumu a vývoja je záväzok k dokonalosti a vášeň pre inovácie. Sme odhodlaní posúvať hranice toho, čo je možné, a dodávať výnimočné produkty a služby, ktoré prinášajú skutočnú zmenu. Investovaním do výskumu a vývoja zabezpečujeme, že Protan zostáva lídrom v strešnom a stavebnom priemysle, pripravený čeliť výzvam dneška a zajtrajška.

Spoznajte nášho produktového manažéra Simena

Documentation and certificates

Here you will find product documentation and certificates

Katalóg produktov

Katalóg produktov

Pozrite si všetky naše produkty v našom digitálnom katalógu produktov. Tu nájdete aj dokumentáciu pod každým jednotlivým produktom.