Svetový líder v membránovej technológii

Svetový líder v membránovej technológii

Priemyselná skupina Protan so sídlom v Nórsku je svetovým lídrom v oblasti membránových technológií. Vyvíjame a vyrábame membrány, strešné krytiny, ventilačné systémy a technické textílie.

arrow_downward
Rok założenia
Rok założenia
1939
Pracowników
Pracowników
900
Roczny obrót
Roczny obrót
2022: MNOK 2695 / MEUR 261

O firme Protan

Našou najväčšou oblasťou činnosti je zastrešenie a membrány, ale špecializujeme sa aj na vetracie systémy pre bane a tunely na individuálne zákazky. Okrem toho vyrábame skladové a priemyselné haly z PVC, zariadenia na ochranu pred povodňami, riešenia pre akvakultúru, vaky na ropu, ropné ramená a ďalšie. Tieto produkty sa vyvážajú do celého sveta. Protan je tiež jednou z popredných strešných spoločností v severnej Európe.

S viac ako 80-ročnými skúsenosťami vyvinul Protan inovatívne riešenia pre globálny trh a náročné klimatické podmienky. Úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi a dodávateľmi, aby sme boli lídrom v oblasti inovácií, technológií a environmentálnych riešení. Tieto jedinečné skúsenosti a znalosti nám umožňujú poskytovať flexibilné riešenia na mieru podľa miestnych požiadaviek – či už náš klient potrebuje ekologickú vodotesnú strechu, ktorá si vyžaduje vetranie alebo inú ochranu, ktorá si vyžaduje technicky vyspelé riešenie.