Bezpieczne rozwiązania dla Twojej przestrzeni zewnętrznej

Bezpieczne rozwiązania dla Twojej przestrzeni zewnętrznej

Balkony i tarasy są szczególnie narażone na zużycie w wyniku ulewnego deszczu i śniegu. Dlatego solidne i trwałe rozwiązanie, które zapewnia tarasom wodoodporność i wymaga minimalnej konserwacji, przemawia do osób prywatnych, współwłaścicieli i spółdzielni mieszkaniowych.

arrow_downward

Protan má robustné a odolné systémy, ktoré chránia verandy a balkónové podlahy pred vlhkosťou, plesňou, hnilobou a koróziou.

Balkóny a terasy sú obzvlášť vystavené opotrebovaniu spôsobenému silným dažďom a snehom. Preto solídne a odolné riešenie, ktoré zabezpečí hydroizoláciu terás a vyžaduje minimálnu údržbu, sú dobrým riešením pre súkromné ​​osoby, spoluvlastníkov a bytové družstvá.

Terasové a strešné membrány Protan sú určené na vonkajšie použitie v drsnom škandinávskom podnebí. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo sa priamo premieta do ich dlhej životnosti a hydroizolácie.

 

Odborníci na zastrešenie zvárajú membránu terasy

Ak ste súkromná osoba, ktorá chce inštalovať terasovú membránu Protan, odporúčame vám kontaktovať dodávateľa zastrešenia v rámci našej medzinárodnej predajnej siete. Kvalifikovaní špecialisti vás budú kontaktovať a nainštalujú membránu na vaše miesto rovnakým spôsobom ako v prípade bežnej strešnej krytiny. Terasové membrány Protan sú zvárané horúcim vzduchom, čo je ekologický a bezemisný spôsob.

Rozdiel medzi exponovanými a krytými terasovými membránami

Ponúkame riešenia ako pre exponované terasové krytiny, tak aj pre strešné terasové membrány. Odkrytá palubová krytina sa stáva ako vonkajšia podlahová krytina. Membránová tkanina na použitie na terasy a verandy je často pokrytá rôznymi materiálmi, ako sú dlaždice, dlaždice a terasové stoly.

Máme tri rôzne produkty, ktoré poskytujú vzduchotesnú podlahu na verande alebo vzduchotesný balkón. Všetky spĺňajú triedu požiarnej odolnosti Broof na podklade, na ktorom sú inštalované, v súlade s platnými smernicami v Nórsku a škandinávskych krajinách.

Balastové a zelené strechy

Balastové a zelené strechy

Strešné strechy sú strešné konštrukcie, v ktorých je membrána pokrytá postupnými vrstvami.

Dozvedieť sa viac
Protan GG membrána

Protan GG membrána

Protan GG je termoplastická (PVC-P) hydrostatická tlaková membrána so skleneným plsteným jadrom. Funguje dobre pri vysokých aj nízkych teplotách a je odolná voči koreňom. Protan GG sa dodáva v kotúčoch v štandardných dĺžkach a šírkach. Používa sa predovšetkým ako hydroizolačná membrána pre parkovacie plošiny, intenzívne zelené strechy, priepusty, environmentálne tunely a tunelové portály.

Čítaj viac

Obchodné oddelenie

Viliam Oros - Slovenská republika

Viliam Oros

Slovenská republika
Technické výkresy a popisné texty

Technické výkresy a popisné texty

Tu nájdete prehľad technických výkresov a popisných textov Protan, ktoré si môžete stiahnuť vo formáte pdf a dwg.

Dokumentácia

Dokumentácia

Tu nájdete dokumenty Protan, certifikáty, schválenia a popisy produktov