Najrýchlejší montážny systém

Najrýchlejší montážny systém

Systém prefabrikovaných dosiek Protan je najlepším a najrýchlejším riešením v oblastiach vystavených silám vetra, ideálny spôsob, keď je potrebné rýchlo dokončiť strechu.

arrow_downward

Súhrn produktu

  • Ideálne pre veľké, rovné strešné riešenia, ktoré by sa tradične montovali pomocou štandardných roliek membrány Protan SE.
  • Umožňuje rýchlu montáž veľkých plôch Protan Membrane, čím znižuje zváranie horúcim vzduchom na mieste až o 70 %
  • Výrazne znižuje množstvo potrebnej membrány, pretože počet a šírka presahov medzi susednými kotúčmi membrány je minimalizovaná.
  • Pri montáži sa nepoužívajú žiadne lepidlá ani rozpúšťadlá, čo znamená, že všetky materiály a komponenty systému sú plne recyklovateľné.

Prefabrikovaný systém

Prefabrikovaný systém Protan je mechanicky pripevnený strešný systém, ktorý využíva jedinečné, vopred vyrobené membránové rolky Protan G alebo SE.

Na konštrukčný strešný plášť sa voľne položí polyetylénová parozábrana a potom sa aplikuje izolácia a prefabrikovaná jednovrstvová PVC membrána Protan G (pre chránené strešné systémy) alebo SE (pre exponované strešné systémy).

Prefabrikovaná membrána Protan je mechanicky pripevnená ku štrukturálnej strešnej krytine pomocou mechanických upevňovacích prvkov (ktorých počet je určený výpočtom zaťaženia vetrom vykonaným technickým oddelením Protan) pomocou skrytých pásov privarených vo výrobe k zadnej časti membrány. Rolky prefabrikovanej membrány Protan majú presah minimálne 40 mm a sú navzájom zvarené horúcim vzduchom, aby vytvorili homogénnu vodotesnú štruktúru.

Keďže sa nepoužívajú žiadne lepidlá ani rozpúšťadlá, všetky materiály a komponenty systému Protan Prefabricated System sú plne recyklovateľné.

Prefabrikované jednovrstvové dosky Protan PVC sú ideálnym riešením pre veľké, jednoduché strešné projekty, ktoré by sa tradične montovali pomocou štandardných roliek membrány Protan SE.

Prefabrikované membrány umožňujú rýchlu inštaláciu veľkých plôch Protan, čím sa znižuje počet operácií horúceho vzduchu na mieste až o 70%.

Prefabrikované membrány Protan sa vyrábajú so skrytými upevňovacími pásikmi privarenými k spodnej strane vo výrobe pomocou technológie vysokofrekvenčného zvárania. Skryté upínacie popruhy sú rozmiestnené v pravidelných intervaloch, zvyčajne 1,0 m, aby simulovali rolky so šírkou 1,0 m inštalované v štandardnom lapovom systéme, pričom vzdialenosť medzi nimi sa môže zmenšiť, aby sa prispôsobili účinkom vysokého sania vetra.

Prefabrikované membrány značne znižujú množstvo membrány, ktoré je potrebné použiť, pretože počet a šírka presahov medzi susednými kotúčmi membrány je minimalizovaná.

 

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Produkty Protan majú jednu z najnižších uhlíkových stôp v kategórii strešných krytín. Tu si môžete prezerať naše produkty podľa kategórie alebo oblasti použitia.

Prehľadávať produkty