Budúce odolnosť pre dnešné extrémne poveternostné podmienky

Budúce odolnosť pre dnešné extrémne poveternostné podmienky

Drenážny systém Protan BlueProof je vhodný pre novostavby aj rekonštrukcie. Montáž sa vykonáva pomocou jednej z niekoľkých známych metód používaných pri zastrešení.

arrow_downward

Súhrn produktu

  • Ekonomické riešenie: Eliminácia potreby rozsiahlych podzemných systémov manažmentu dažďovej vody.
  • Zadržiavanie vody: Rýchlosť vypúšťania dažďovej vody sa môže zvyčajne znížiť o 70 až 80 percent, keď sa dažďová voda zadrží maximálne 24 hodín.
  • Ekologické riešenie: Systém BlueProof je dobrým riešením pre životné prostredie, pretože je udržateľný a zároveň prispieva k ochrane pred povodňami.
  • Protipovodňová ochrana: Miestnym orgánom a komunitám môže ušetriť finančné výdavky pri riešení povodňových rizík.

Protan BlueProof Systém

Pomocou tohto systému je voda postupne odvádzaná a vpúšťaná do siete dažďovej kanalizácie, čím sa predchádza preťaženiu, ktoré má za následok záplavy.

Najbežnejšími metódami zastrešenia sú mechanické a vákuové upevnenie, ale možno použiť aj lepenie alebo iné známe systémy podľa toho, čo je najlepšie pre konkrétnu budovu. Protan BlueProof Solutions sú vyvinuté pre konvenčné aj syfonické odtoky.

Systémy Protan BlueProof využívajú membrány Protan BP a Protan BPX. Protan BP a Protan BPX sú silné a robustné PVC membrány s extra silnou polyesterovou výstužou. Protan BPX má navyše na rubovej strane laminovanú polyesterovú plsť a je primárne určený na použitie pri renovácii bitúmenových strešných systémov.

 

Prečítajte si viac o riešení Protan BlueProof

Prečítajte si viac o riešení Protan BlueProof

Prejdite na našu stránku riešení

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Produkty Protan majú jednu z najnižších uhlíkových stôp v kategórii strešných krytín. Tu si môžete prezerať naše produkty podľa kategórie alebo oblasti použitia.

Prehľadávať produkty