Pre všetky druhy podkladov

Pre všetky druhy podkladov

Protan Štandardný systém mechanického prekrytia je možné inštalovať na všetky typy podkladov a použiť ako pri novostavbách, tak aj pri renovačných projektoch.

arrow_downward

Súhrn produktu

  • Mechanicky pevný strešný systém, zvyčajne montovaný na profilované oceľové plechy alebo drevené strešné konštrukcie.
  • Rolky membrány majú presah minimálne 120 mm a sú navzájom zvarené horúcim vzduchom, aby vytvorili homogénnu vodotesnú štruktúru.
  • Systém prekrytia nepoužíva lepidlá ani rozpúšťadlá, čo znamená, že všetky materiály a komponenty systému sú plne recyklovateľné.
  • 2 m široké rolky v stredovej zóne strechy výrazne urýchľujú prácu, čo sa premieta do úspory času pri montáži.

Štandardný systém prekrytia

Protan štandardný systém prekrytia je mechanicky upevnený strešný systém, ktorý sa zvyčajne inštaluje na profilovanú kovovú alebo drevenú strešnú krytinu.

Na konštrukčný strešný plášť sa voľne položí polyetylénová parotesná vrstva, následne sa položí tepelnoizolačná vrstva a jednovrstvová PVC membrána Protan SE.

Fólia a membrána Protan sú mechanicky pripevnené ku štrukturálnej strešnej krytine pomocou mechanických upevňovacích prvkov, ktorých hustota je určená výpočtom zaťaženia saním vetra, ktoré vykonalo technické oddelenie spoločnosti Protan.

Rolky membrány Protan majú presah minimálne 120 mm a sú navzájom zvarené horúcim vzduchom, aby vytvorili homogénnu vodotesnú štruktúru. Keďže sa nepoužívajú žiadne lepidlá ani rozpúšťadlá, všetky systémové materiály a komponenty sú plne recyklovateľné.

Štandardný presahový systém sa inštaluje mechanickým upevnením membrány k podkladu po jej dlhšom okraji, na ktorý sa položí susediaci kotúč membrány. Mechanické upevnenie a zváranie rolkami membrány pozdĺž presahu horúcim vzduchom zaručuje jednotný šev, ktorý je pevnejší ako samotná membrána.

Membránu Protan SE je možné dodať v šírkach 1,0 m a 2,0 m. Inštalácia 2,0 m širokých roliek v strednej zóne strechy poskytuje dodávateľom výraznú úsporu času.

 

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Prezrite si všetky naše strešné produkty, príslušenstvo a náradie

Produkty Protan majú jednu z najnižších uhlíkových stôp v kategórii strešných krytín. Tu si môžete prezerať naše produkty podľa kategórie alebo oblasti použitia.

Prehľadávať produkty